Neler Yapıyoruz

Mobil Uyumlu Tasarım


Mobil uyumlu web sitesi tasarımı (Responsive Design) site içerikleri ve sayfa düzeninin, kullanıcının kullandığı cihazın ekran boyutu ve çözünürlüğüne göre adapte olması demektir..

Mobil uyumlu web siteleri, kullanılan cihaza bağlı kalmaksızın kullanıcının deneyimini iyileştirmek için kullanılan bir tasarım ve kodlama yöntemi ile hazırlanır.

Karar vermanize yardımcı olalım

Responsive Tasarım


Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Responsive Tasarım Nedir?

Responsive web tasarım yaptırdığınız zaman siteniz için ayrıca mobil web tasarımı yaptırmanız gerekmemektedir. Çünkü responsive tasarım demek mobil tasarım demektir..

Sitenizi ziyaret eden kullanıcı hangi cihazdan girerse girsin sitenizi profesyonel çözünürlükte görecektir.

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak istiyorsunuz, gerçekten çok uygun fiyatlara Responsive Tasarım yaptırmanızı öneririz.


Organik Trafik


Ülkemizde arama motorları arasında en yaygın olarak kullanı Google ve Google’dan gelen organik trafiğin değeri çok büyük. Herşeyden önce ücretli trafiğe göre doğal olarak çok daha ucuza mal oluyor. Üstelik doğruları yaparak elde ettiğiniz organik trafiğin devamı da geliyor, .

Web Trafik Organik Hits

Google’ın sosyal ağ Google+ doğal olarak dünyanın en büyük arama motoru için önemli bir veri kaynağı. Siteniz için Facebook ve Twitter üzerinden tanıtım yaparken, sitenizdeki ürün sayfalarının bağlantılarını Google+’ta paylaşmak SEO anlamında gücünüze güç katacak.

Google her zaman yeni içeriğe büyük önem veriyor. Eğer e-ticaret sitenize en son bir ay önce girdiyseniz Google’da sitenizin yavaş yavaş alt sıralara düşmeye başladığını görebilirsiniz.Organik hit Alarak Google’da sitenizden daha fazla sayfa daha üst sıralarda yer almayı sürdürecektir.

Arama Motorlarına Uygun Seo


Seo Süreçleri İyi bir arama motoru optimizasyonu için güncel olan tüm süreçleri web sitelerinize adım adım uyguluyoruz

Seo Analizleri Sizin altyapınızı ve rakiplerinizin tüm seo durumlarınızı analiz ederek işe başlıyoruz ki diğerlerinden farklı olun.

Seo Uygulaması 3 Ay – 6 Ay aralıklı süreçte tüm uygulamaları bitirmiş oluyoruz. Sizlere de meyvelerini toplamak kalıyor.

Seo Neden Gerekli


XML Entegrasyonu


İster kullanmış olduğunuz herhangi bir e-ticaret yazılımına isterseniz pazar yerlerine (N11,Gitti Gidiyor,HepsiBurada,Sanal Pazar Vb..) birden fazla tedarikçiyi birleştirip entegrasyon sağlatabilirsiniz. .

XML Entegrasyonu Yaptığımız Yazılımlar

Basitçe, depo veya stok masrafı yapmadan, tedarikçinizin size verdiği ürün bilgilerini, sanki kendi ürünlerinizmiş gibi satış platformunda sergilemenize yarar. Dolayısıyla ürünlerinizi tedarik ettiğiniz yer, ürün stoklarında ve fiyatlarında güncelleme yaptığında, sizin de sitenizde veya sayfanızda aynı şekilde güncellenirler.


E-Ticaret Altyapı Çözümlerimiz


ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

Sanal Mağazanızı Hemen Açın