Kurumsal Web Tasarım

85

Yıllık Deneim

100

Proje Tamamlanması

98

Mutlu Müşteri

100

Maxsimum İş bitimi

{Sizin İçin Ne Yapabiliriz?}

PHP programlama
HTML/CSS-Kodlama
jQuery programlama
Grafik Tasarım

{Deneyimlerimiz}

 • 01.03.2016Kurumsal web tasarim

  Kimi zaman oldukça kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken, içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelebiliyor. İmaj devrinde yaşadığımı 2000’li yıllarda bunların oldukça olağan bir durum olduğunu kabul etmek ve gerekli önlemleri almak ise, alabileceğimiz ilk önlemler arasında bulunuyor.
 • 02..03.2016Özgün çalışma

  Biltek Tasarım olarak kurumsal web tasarım çalışmalarında kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur dutyuyoruz.
 • 03..03.2016HTML5 ve CSS3

  Web tasarımı alanındaki özgünlük ve kalite, genel olarak yeniliklere ayak uydurmaya ve kreatif bir çalışma prensiplerinin oturmuş olmasına bağlıdır. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır. hız problemlerini nasıl gidereceğiniz hakkında da bilgiler verir. Özellikle javascript dosyalarının azalması ve sitelerin içerisinde CSS Sprite mantığını kullanmayı çok fazla önemseyen bir hız analiz sistemi olarak dikkatleri çekiyor. Sistem üzerinde analiz gelişmiş altyapı kullanarak insanlara her anlamda puan sunan ve yönlendirme yapan Google, nitelikli sıralama yapabilmek için bu sistem üzerinde çok daha fazla yoğunlaşmış gibi görünüyor. Bir önceki yazımız olan Güzel Bir Seo Aracı başlıklı makalemizde güzel bir seo aracı, site explorer seo aracı ve ücretsiz backlink analiz aracı hakkında bilgiler verilmektedir.
 • Kreatif çalışma

  Kreatif çalışma ise Biltek Tasarım çalışanları olarak sizlerin de önerileriyle şekillendirdiğimiz işlemler sayesinde daha da somutlaşabilmektedir. Sizlere hem rakiplerinizden çok daha iyi tasarımlı, hem de isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi yansıtan web siteleri tasarlayarak son hallerini vermek ve yayına almak için çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürmekteyiz.
 • Sürekli yenilenme

  Sürekli yenilenme ve sürekli bir adım önde olma çabası, hem şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacak, hem de iç işleyişinize canlılık ve enerji getirecektir. Biltek Tasarım olarak bunun web sitesi tasarımı ayağını oluşturmak adına sizinle çözüm ortağı olarak çalışmak bizleri gururlandıracaktır.